AKVAPEDIE

Nevíte, kdy vznikla tato stránka ? Popřípadě z jakého nápadu ? Moc díky. :-)horac: Ten nápad s prezentáciou akvárií sa mi naozaj páči.Potom by sa mohla vytvoriť aj oddychovka pre zábavu.Mohlo by sa to volať napríklad Nic není nemožné!Tu by sme prispievali svojimi menej vydarenými a priam akvárko zničujúcími udalosťami ,ktoré sme zažili ako neskúsení začiatočníci a dokázali,že naozaj nič nie je nemožné a tieto veselé udalosti sa nám-akvaristom môžu naozaj aj stať.Aj keď budú priam neuveriteľné,lebo to sa predsa nemôže stať akvaristovi!Neverím,že sa nenájde nikto,kto by svoje rybky pomaly "neuvaril " ,alebo pancierníčky kvalitne nezasypal pieskom,no a nájdu sa iste aj takí,ktorí majú aj iné veselé príhody s akvárkom,alebo s rybkami.Ale možno to nie je dobrý nápad,posúdiť to musia ľudia. Mňa to len tak napadlo.


Počátky těchto stránek se datují zhruba do května roku 2007. Tehdy jsem je založil ještě na adrese rybicky.own.cz, pak byly přesunuty na rybicky.gouma.net. Až v září roku 2008 začali fungovat na současné adrese http://akvapedie.cz. Akvaristice se věnuji rád a původně jsem chtěl vytvořit co nejucelejenší encyklopedii akvarijních rybiček, později se rozrostla i na rostliny nebo jiné akvarijní živočichy. Zpočátku byl tento projekt menší, ale postupem času se stránky rozrůstaly a přibývaly, někdy i na přání uživatelů, také další rubriky - například fóra, fotogalerie, zajímavosti, inzeráty a podobně. Samozřejmě bez pomoci uživatelů, kteří přispívají do encyklopedie články, fotkami nebo pomáhají na fórech, by encyklopedie nedosáhla dnešního rozsahu, za což jim tímto velmi děkuji. V blízké budoucnosti plánuji také přidat možnost prezentace nádrží a s ní spojenou soutěž o nejkrásnější akvárium.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby