Všeobecné

Moji vážení slovenští přátelé,můžete mi prosím vysvětlit jak je možné v soutěži získat 1200 bodů?(dosud) Vše je limitováno, ale moje foto příspěvky jsou sice přijaty,ale nehonorovány! (Důvod? Ani mi tak nejde o vítězství,ale o poctivou soutěž Ahoj M.horac: Ano,všimla som si aj ja,že ste niečo poopravil,hlavne vo fotkách a niekedy aj v zle uvedenej adrese zdroja,kde bola fotka čerpaná.Ale nemohla som sa ubrániť dojmu,že spomínané posledné články sú len kvantitatívne zaujimavé.Ale už sme sa s autorom článkov nejako vyrozumeli.Ano,niekedy je naozaj problém nájsť fotku,mne sa to dnes stalo dokonca 2x.Ale aj kritiky predsa patria do tejto súťaže.Inak nič proti mladému mužovi nemám.


Horac: Ty články jsou o nově objevených rybkách, takže málo z nich mají již fotografie.


salonka: Protože mi také přišlo, že články nejsou tak kvalitní jako jíné, a že se jejich obsah dokonce někdy opakuje, ohodnotil jsem je sníženým počtem bodů (3 - 7 bodů za jeden podle obsahu). Je pravda, že k řadě z nich jsem se snažil fotografie doplnit, ale bohužel jsem také žádné nenašel.


Salonka. S mým malířským uměním s tím pár roků počkám. :-) :-) :-)


vašek: Nevadí,aj ja preklepy priťahujem.Ak by si rybky kreslil,bolo by to vcelku zaujimavé.Neviem si dosť živo predstaviť,ako by to síce vyzeralo,ale skús :-)


Salonka. Samozřejmě to beru, jenže když jsem dával fotky, většinou se tam u článků neobjevily, tka jsem je přestal dávat. Nyní píši o nově objevených rybách a nikde (google a jiné) ty fotky nenajdu. A bihužel je ani nenamaluju. :-) :-) ... :-)


vašek: Ja viem,že sa ťažko hľadajú fotografie,aj ja som dnes musela pustiť článok bez fotky,ale ak už neviem pol hodinky nájsť ani jednu,už rezignujem a odošlem aj taký článok.Len sa takých nedorobkov sa mi zdalo u Teba veľa.Ale ber to ako len môj názor.


Salonka: Vím, že ty články nejsou kvalitní, ale jsem rád, když najdu hlavní informace. Fotky ryb o kterých píši, v devíti z deseti případů nenajdu.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby