Akvária

Je bezpečné lepené akváriumgeminika: Ano, ono je to hlavně o tom, že lité sklo není konzistentní, je v něm spousta mikroskopických i viditelných bublin a v rozích je nestejně silné. Prostě je to risk a dobré tak jako maličká karanténa či porodnička. :-)


yirka: Ďakujem Yirka za vysvetlenie. Som len "obyčajná" praktická žena, tak by ma toto vôbec nenapadlo. Povedala by som, že čo je z jedného kusu, tak nemá kadiaľ vytiecť. Ale tie tlaky asi majú niečo do seba. Dik. :-)


geminika: Celolitá akvária jsou přežitá a nejméně bezpečná. Důvodem je především nerovnoměrná kvalita litého skla spojená s nebezpečím vnitřího pnutí materiálu a prasknutím, dále pak objemový limit. Toto je psáno a vysvětlováno v kavaristické literatuře již před více než dvaceti lety.


calvus: Zaujímalo by ma, prečo sa neodporúčajú celoliate akvária. Podľa mňa sú najbezpečnejšie, čo sa týka neplánovaného tečenia vody z aqua. Ja také mám (cca 20 l)zak ma to zaujíma.


standa1: Já vím, že to jsem nepatří, ale chci se zeptat:PROČ JE LEPŠÍ VLEPENÝ RÁM NA SPODEK AKVÁRKA A NÉ JEN VSAZENÝ RÁM. Moc díky za odpověĎ :-)


calvus: Ty jsi šílený nadšenec. Na kolik ti přijde provoz všech akvárií na měsíc? Myslím voda, energie, nepočítám krmivo.


Ja mam 2 lepený akvarka a držej uplně bez problémůůůůů!!! :-) :-)


calvus: Tak pošli nejaké fotky své pěstírny,urcitě by to zajímalo víc lidí.


krizzd: To musela být pěkná podívaná, skoro ti závidím. Ovšem provozovat to, to musí být takyx pěkně nákladně, zvlášť, jedná-li se o "moře".


Osobně jsem navštívil snad ne akvaristu, ale uš spíš "šílence". Má doma lepené mořské akvárko 4 m3. Něco tak nádherného se jen tak nevidí. Bezpečně ho provozuje 9let.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby