Soutěžní otázka 16.02.

Neútočím na přední pozice, takže mi nejde o každý bod, přesto mi nedá nezeptat se, jak je myšlena dnešní otázka. Nějak mi po ránu nedochází čeho že to 3.strana má být.....já taky zjistil, že jsem udělal chybu myslel jsem, že se to týká této stránky...


vašek: Přesně tak,Třetí str.galerie, devátá fotka a hotovo.Žádný problém.


věrulín: Presne tak som reagovala aj ja. Nakoniec to bolo úplne jedno, podľa mňa, lebo na stránke Akvapedie aj na stránke Akvarexu vo fotogalérii na danej stánke bol rovnaký počet rýb.


No nehledala jsem v tom záludnosti. otevřela fotogalerii stranu 3 a spočítala 9-vátou pozici a napočítala jsem 3 rybky. :-).


drachirus: Tak jak jsem uvedl ve fóru, které jsem zadal, nebyl to chyták, ale nepřesně položená otázka, kdy mimo jiné se nejednalo o 3. stranu Akvarexu, ale 3. stranu fotogalerie akvarexu. Stránky samotné totiž Akvarex číslovány nemá.


horac: Každý si to vysvetlil po svojom,poniektorí sme sa nakoniec aj strafili,že boli myslené stránky Akvarexu :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby