Mečovka zelená červená

Buď má zaražený prdy nebo je těhule, doufám že to nepůjde císařem :-)) Jak to řešíte vy? Mám jí odebrat mimo akvárko?karfik: Pokiaľ v nádrži necháš perlovku, úkryty pre poter budú nanič. Jednoducho odlov mečovku do inej nádržky.


karfik: Samo slovo ne, ale otázka je položena takovým znevažujícím způsobem, že jsem reagoval tak jak jsem reagoval. (A stále si za tím stojím) :-)


Drachirus: akva je 112L, osobně si myslím že ukrytů je tam dost, ale moje Perlovka je nenažranec :-) Možná to byl jen planý poplach, Mečovka je velikostí břicha furt stejné, jen chudák sameček přišel o svůj krásný ocas.


Yirka: Co je na tom dotazu neslušného? Slovo prd je neslušné? :-)


Pokud je doopravdy naplněna plůdkem a netrpí žádnou nemocí, tak ji určitě dej bokem, teda záleží jak velké akvárium máš, kolik tam máš možnosti úkrytů atd... Já vždy dával samice před porodem do menšího akvária kde jsem předem nachystal úkryty pro plůdek.


Yirka. pčesně tak a mrkni se na ballon moly - komentáře!! :-)


Na takový příspěvek je nejlépe nereagovat. Kdo se nedokáže slušně zeptat, nezaslouží si odpověď.


Jak dlouho tak vypada? Tezko si predstavit, jak vlastne doopravdy vypada... :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby