Jak rozmnožit gupku?

Ahoj...mám v akvárku Závojnatku čínskou a koupila jsem k ní samce gupky...on s ní furt tře a já se toho prostě nezbawím protože mamka mi nedovolí ZČ z akváŕka vyhodit...tak jsem mu za 3 měsíce koupila dvě samičky ale on si jich nevšímá!(už tam jsou 3 měsíce a furt nic)furt jen tře s tou ZČ!Co když on je větší a to má na to vliv!!!a nebo má za to že stou ZČ může mít maldé ale nemůže! prosííím pomoc :-) :-)mě nejde mít platy jak poznám že mám holku nebo kluka :-) a ešte kdo chce koupit bojovnici samičku za 50kč :-)


Rozmnožia sa sami,ak majú dobré podmienky.Ked bude Gupka asi jeden den pred pôrodom, tak ju odlovte do iného akvária.Pozor.Po pôrode samičku odlovte,aby nezjedla mladé.Gupka porodí mesiac po oplodnení(mám ich okolo 250).


řekne mi někdo proč ten samec furt samičce kouše zadek????z ničeho nic začal třít se samičkami a závojnatka čumí a kroutí před ním zadkem aleo n ji in´gnoruje...co že najednou?


řekne mi někdo proč ten samec furt samičce kouše zadek????z ničeho nic začal třít se samičkami a závojnatka čumí a kroutí před ním zadkem aleo n ji in´gnoruje...co že najednou?


Yirka: Moudrá řeč, doufám, že si ji zapamatuju !! :-)


vašek: Vašku, ty víš kolik mi je, tak ti můžu říci, nikdy nevíš co tě v životě potká a k čemu se můžeš nachomýtnout.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby