Voda do akva

Jakou vodu dáváte do akvária? Já vždycky odstátou vodovodní, ale kamarád vždycky převařenou a říká, že je to lepší, protože se převařením všechno zlikviduje a voda je čistá. Co si o tom myslíte? Nemůže ta převařená voda uškodit rybám?NO JA NAPOUŠTIM JEDNOU ZA ČTRNACT DNI 200LITRU VODY PŘIMO Z KOHOUTKU PŘES UV LAMPU ŽADNY PROBLEM NEMAM A PŘIDAVAM LŽICI SOLI NA 50LITRU :-) :-)


SOuhlasím s tím, že pokud měníš vodu po částech, nemusíš ji nechat odstát. Ale co se týče té převařené: myslím, že se z toho vytratí i ty poslední živiny, které v té vodě byly. A v dnešní době ani nemusíš nechávat vodu odstát, když si koupíš akvaregulátor - pak můžeš napustit vodu rovnou z kohoutku.Ale pozor na teplotu vody!!


vašek: Určite je to dobrý nápad,aj je to asi lepšie.Ale vo veľkej nádrži sa nejaký ten chlór stratí ,ak sa zmieša s pôvodnou vodou.Ale to je len môj názor,nemusíš s ním súhlasiť.


Miltill: Každý má svůj osvědčený způsob, ale já nechávám odstát vodu kvůli chlóru. :-)


Myslím,že když se voda mění po částech není třeba aby byla odstátá.Dělám to tak 20 let a bez problémů.vašek:


Pri bežnej výmene vody v aváriu neni potrebné dávať prevarenú vodu. Rybky to myslím nijako neochráni pred infekciami, ani parazitmi. Aj rybky majú imunitný systém,podobne ako my ľudia. Podľa mňa si Tvoj kamoš robí iba zbytočné náklady.


Také dávám vodu přímo z vodovodu a nepřidávám tam žádný přípravek. Měním vždy 30 litrů jednou za 14 dnů.


Dávám také vodu z vodovodu a přidávám přípravek Start,kvůli chlóru ...
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby