Zajímavosti !!!!!!!!

Mám dotaz. V zajímavostech nejsou je zajímavosti o rybách a podobných vodních věcech. Může se tam dávat i něco jiného než o vodním světě ??????Protože se tyto stránky zabývají akvaristikou, tak by akvaristika měla být také hlavním tématem zajímavostí. Zároveň se ale do zajímavostí mohou psát také například různé (foto)reportáže z akvaristických výstav a podobně.


Podla mňa by to mali byť zaujimavosti len z akvaristiky,z morského sveta,z terárií,alebo aj historické a fosílné objavy živočíchov /ikeď k tejto téme tu padli aj výhrady/,rekordy z ríše zvierat. Malo by to byť proste zo sveta zvierat.Iste nie o tom,že niekde z pásu fabriky zliezol nový Peugeot :-) Ale to je len môj názor,odpovedať by Ti mal najlepšie asi administrátor.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby