Mám otázku

Dnešná ozázka znela,že kedy Čtverzubec zväčšuje svoj objem.Odpoveď som si len tipla,že teda asi v ohrození,aby zastrašil možného nepriateľa.Náhodou som sa trafila!Ale zaujímalo by ma,že prečo je v niektorom článku o tejto rybe uvedené,že to robí,ak je hladný.Teda aspoň to je v článku napísané.Nejako mi to nesedí....Proč by se nefukoval když by měl hlad?To je holí nesmysl :-) :-)


Záleží na tom, na jaký druh ses dívala. třeba je to jinak, ale možní i ne. :-)


drachirus: Hľadala som spätne ten článok,ale neviem si to už nájsť ani v histórii počitača.No nevadí,tak som Vás aspoň pobavila....


Taky si myslím že se jedná spíš o nějakou chybku v článku.Všude jsem zatím četl že se nafoukne teda jen v ohrožení.


mozna ze slo pouze o nejakou neodbornost clanku, prip. nejakou chybu. Kazdopadne se nafukuje pri ohrozeni.


Je to o kvalitě článků. pokud si přečteš kvalitní,http://akvapedie.cz/ctverzubec-zeleny_tetraodon-nigroviridis/, je to tam napsáno. Jinak, že by autor myslel ohrožení hladem? :-)


Nejsem teda na ryby žádný odborník,ale domnívám se,že i v životě zvířat platí,že ten kdo je větší a silnější je již dopředu považován za vítěze v souboji a že tohoto fíglu využívá i čtverzubec... :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby