Ostatní

Dnes sa zase stalo,že ja som vložila článok o Měchýřovke portugalské,ale vložila som ju ako morský živočích.A vidím,že Dadka21 toho istého živočícha a zrovna dnes vložila ako rybu.Je možné,aby to systém nerozoznal a zobral obidva články,aj keď sú v inej kategorii vložené?Toto je způsobeno tím, že Dadka21 přidala článek pod slovenským názvem. Já jsem při schvalování upravil název na český, aby nebyl v názvosloví nepořádek. Systém rozpozná pouze články, které mají identický název při vkládání článku. K Vašemu článku jsem se zatím nepropracoval.

Také bych vás chtěl upozornit, že v tomto kole budou bodovány pouze články přímo souvisejicí s akvaristikou. Protože je toto pravidlo v soutěži nové, za dnešní články (např. zmíněnou měchýřovku, lachtany atd.) udělím pouze snížený počet bodů. I když se mi tyto články často velmi líbí, akvaristiky se týkají jen okrajově, pokud vůbec.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby