Úprava filtru

Dobrý den, poradíte mi někdo? Mám rybky napadené krupičkou, podávám jim malach. zeleň. Pro léčbu je ale nutné vypnout filtr a vzduchovat, jenomže mám filtr, který když vypnu, tak přestane jak vzduchovat tak filtrovat. Proto se chci zeptat, jestli by šlo vyjmout molitan a filtr by tak běžel ale vodu s léky by vlastně nefiltroval. Bylo by to možné? Nepoškodí se? Děkuji :-)Nejlépe (ale teď už je asi pozdě) je použítléky, které nevyžadují žádný zásah do prostředí nádrže.


Nejlehčí je mít filtr s molitanem, kde se většinou dá vyndat molitan.


Úplne súhlasím s Yirkom, počas liečby je potrebné aj naďalej filtrovať vodu. Pretože zárodky parazitov,ktoré spôsobujú krupičku sú aj vo filtri, ten je tiež potrebné preliečiť.


Pro léčbu krupičky je,jak už jsem tu dříve uváděl, nejlépe nasadit lék eSHa EXIT, případně podporovaný eSHa 2000. Při jeho nasazení není třeba měnit podmínky v AQ ani vypínat filtr či vzduchování.


mám doma dva různé způsoby filtrování. Jeden z nich je zřejmě asi takový jak máte Vy.Ponořený v akvariu i s motórkem.Když moje rybky dostaly krupičku tak jsem vytáhl filtr a nechal běžet bez filtru ale vzduchování samozřejmě jelo.Filtr s motórkem jedou do dnes : )).Po aplikaci léků dle vašeho akvria by jste měl zřejmě po 24 h vyměnit část vody ale to by mělo být všechno napsané na zadní straně léčiva nechci radit špatně. Ať se Vám rybky brzy uzdravý

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby