A co navíc?

Všechny zdravim. Po 7 letech jsem si zase udělal radost a koupil si 112L. Teď zajíždím, tak jsem koupil jen pár kousků. Mečovky, Pancéřníčky, Ancistrusy, Černý Molly a od kamaráda jsem dostal dvě už větší Perlovky. Taky mi hned dvě malý rybky sežrali :-). A teď dotaz, co by se dalo k tomu pustit krom rybiček? Mám na mysli, raky, krevety, žabky, šneky, krtky apod. Mám tříletýho kluka a furt chce něco navíc než jen rybičky. Jo a taky by rád rybičku NEMO. Je něco takovýho sladkovodního? Předem děkuji za odpověď.karfik: Fotku přidáš jednoduše. V atlasu si najdeš dotyčný objekt, dole je ikonka přidat foto a pak už je to jasné.


yirka: Polívčičku jsi si přihřál dokonale :-) Teprve po přečtení tvého článku mi to došlo. Ano, Měchýřovka je to co mi chybí. Kdybych věděl jak si mám udělat galerii, tak sem pšouknu pár fotek.


Pěkní jsou žebrovníci. Žáby nedoporučuju z vlastní zkušenosti, měla jsem drápatečku (tu malou) a zabila mi 5 malých (4cm) pancéřníčků!!! Rak žere buď rybky, nebo rostliny. Krevetky (trpasličí) by ti perlovky sežrali, jedině ty velký vějířový bys tam mohl mít. Živí se jen drobnejma plovoucíma částicema, takže ryby nežerou. Jestli chceš zajímavou rybu, tak doporučuju sekavce nebo halančíky. Sekavec je totiž takovej "vodní had s ploutvema". :-)


karfik: Ještě jsem si vzpomně, že jsem vloni dával poměrně rozsáhlý článek o tomto šnekovi zde do atlasu, tak si přihřeju polívčičku: http://akvapedie.cz/mechyrovka-vychodni_ampullaria-australis/


karfik: Nevím, jak velký exemplář jsi koupil, nicméně je to opravdu zajímavý tvor na pozorování, zejména způsob broušení skla a dýchání vystrčeným chobotem. Věřím, že ti přinese zábavu i užitek.


yirka: Už ho mááááám :-) Sice toho moc nenamluví, ale je pěknej. Vzal jsem na zkoušku jeden kousek, nebyl jsem si jisty co s tim udělá perlovka, ale zatim v pohodě. Díky moc za dobrý tip :-)


karfik: Ten kryt ho v pohodě udrží v nádrži. Mimo vodu vylézá jen při opravdu špatných podmínkách v nádrži nebo při kladení vajíček. Je k dostánískoro v každé akvaristice, nebo ti tam přinejmenším poradí nejbližšího chovatele, který se rád podělí.


karfik: Ten uliťák je fakt pěknej kousek a jestli mě oko nemate, tak i docela velky když vyroste z puberty. Četl jsem že se rád prochází i venku, já mám ten klasickej plastovej poklop alá Polsko, to mu bude na jeho romantický procházky stačit? Jsem zvědavej jestli ho na Kladně nebo okolí seženu. :-)


karfik: Ten uliťák je fakt pěknej kousek a jestli mě oko nemate, tak i docela velky když vyroste z puberty. Četl jsem že se rád prochází i venku, já mám ten klasickej plastovej poklop alá Polsko, to mu bude na jeho romantický procházky stačit? Jsem zvědavej jestli ho na Kladně nebo okolí seženu. :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby