Mečovky a odchov mladých

Ahoj všichni... Potřebuji poradit s mečovkami...Samička má takový ten černý trojúhelníček a sameč jí šťouchá do břicha... Mám je v akváriu s:Black molami,arakami hnědými,a čichavcema mramorovýa a zakrslíma a všichni mi radí ať přendat ty mečovky do akvária s více úkrytama pro malí,ale má se přendat jen samička nebo se o mladé stará samec a mám přendat oba??? A také čím mám ty mladé krmit??? Díky moc...ahoj jaky je rozdil mezi tydeními živorodkami a mečovkami?? moooooc díky za odpovědi


demonek47: Trošku si ujasni pojmy ve vyjadřování. Maminka umřela je trošku mimo ve spojitosti s následným textem. Ty úhyny budou mít určitě nějakou spojitost.


Mám smutnou zprávu. Jelikož tenhle chat jsem udělala já, protože mě zajímalo co mám udělat až budou malé. Maminka ovšem umřela takže malé nebudou. Najednou nám pochcípaly všechny rybičky po sobě. Je to děs. Zatím se mějte... :-)


Demonek47: Nedá sa určiť presne na deň, kedy sa mladé narodia. Ak prvý vrh zmeškáš, nič sa nedeje, aspoň si všimneš, ako vyzerá samička tesne pred. Dátum vrhu si potom poznač, zhruba o 4 - 5 týždňov bude ďalší vrh.


Ahoj všichni... Věřte mi nebo ne ta moje mečovka ještě vůbec neporodila a přitom všichni odhadovali že už před 14 dny se mají narodit mladé... No zatím se nic neděje a myslím že všechno bude ok... :-)


Samice se může dát do porodničky, ale musíš sledovat, kdy samice začne rodit.


Pokud je samice už "nafouklá" dala bych ji do samostatného akvária. Ona si v klidu vyprdne prcky a můžeš ji dát zase do velkého akvárka. Prcci se o sebe postarají sami


Děkuju moc... Teď sem zde chvíli nebyla tak sem si ty super rady četla před chvílí... Byla jsem koupit ty úkryty-kamínky a rostlinku rostlinku měli ale kamínky byli moc malé a tak mi místo toho nabídly porodničku tak sem ji vzala... Expert na tyhle rybky-sestry přítel mi řekl že tu mojí zatím nemá smysl dávat teď do porodničky a tak sem ji zatím pustila mezi ostatní,ale říkal že v neděli ji tam už dát můžu...Zatím vypadá dobře...Mláďat prý bude tak max.20... Všem vám moc děkuji... Nevěděla sem čím je krmit a teď už to můžu připravovat,takže opradu moc děkuju... Když někdy zase budete potřebovat pomoc vy tak písněte na maila... Demonek... :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby