Nemoc nebo napadení?

Chci se zeptat zda někdo neví, co by to mohlo být. Máme v akváriu nějaké ty rostlinky a jednu parmičku čtyřpruhou, jednu skaláru amazonskou, 10 neonek, čtyři pancéřníčky a šneky. Parmička má na boku asi 5timilimetrovou skvrnu do masa:-), ale jinak se chová zcela normálně. Máme jí a skaláru 2 a půl roku a rybičky na sebe za tu dobu nikdy neútočily.My jsme měly na teleskopkách krupičku a žebřinky a platy to ožraly(tu krupičku).Tak to vyzkoušejte. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Je mi jasné že se vám ta kombinace nelíbí ale jak se říká darovanému koni na zuby nekoukej ja bych si takovou kombynaci nevibrala a škoda že jste je nevyděli jak si s polu hrají a mimo to jsem nasadila léčení proti plísním a ostatní je už na parmičce moc jí držím palce :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Janababetka: Aj tak sa čudujem kombinácii mierumilovných neoniek, skalára a mrenky štvorpruhovej. Nejako mi nesedí.


Dobře děkuji skusím to a uvydím jak to dopadne snad dobře a nechci pryč dát ani jednu rybu to spíš koupím ještě jedmo menší akvárko na parmičku


Já bych při 120l postupoval tak, že bych dokoupil ještě jednu skaláru a parmičku někomu věnoval a nebo naopak bez skaláry bych doplnil parmičky na hejno. Každopádně dej něco proti zaplísnění nebo ti to řešení příroda nabídne sama.


Akvarko je velké 120l a parmička i skalara jsou s polu už od malinka a jsou už dospělé i si s polu hrájí ale nevím co stím a co se týká čistoty tak vše co mám v akváryu na ozdobu tak napřed vypařím jako kamínky a písek bojím se oni a to že je to hejnová ryba jsem se dozvěděla až nedávno obě dvě ryby jsem dostali a jsou to mazáncí našeho akvária :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Parmička je hejnovitá ryba a není vhodná k velkoploutvým rybám.


V jak velké nádrži je chováš? Mezitím dorostly a třeba už se tak nemusí.Jinak parmčka č. a skalára je nevhodná skladba, a parmička je hejnovou rybkou.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby