Karanténa

Poradíte někdo? Jak má vypadat karanténní akvárium? jaké topení mám pořídit do 9 l? dají se koupit nějaké obyčejné filtry se vzduchováním, které by se hodily do tak malé nádrže? :-)Jinak by opravdová karanténní nádrž měla být větší, 25-30l, aby měly rybky trochu místa.


Pokud máš nenáročné ryby s lehko léčitelnou nemocí, nemusíš akva. vybavovat kromě filtru ničím.


Topítka se prodávají už od 25W, jejich cena je ovšem dosti vysoká. Pokud se jedná o karanténu na dlouhodobější účely a pro náročnější rybky je to lepší však přece jen řešení než vytápět světlem-v tak malé nádrži by teplota třeba v noci mohla příliš klesat. Jako filtr bych použil nejmenší bublifuk napojený třeba na nějaké stávající vzduchování.


Dajú sa kúpiť vzduchovacie motorčeky s jedným aj dvoma otvormi pre hadičku. Je možné regulovať silu vzduchovania podľa potreby.


staci ti nejaka zarovka,nepotrebujes topeni do tak maleho akvaria...Daji se i koupit filtry se vzduch.,ale nevim, zda pro tak male akvarko.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby