Ostatní

Všimla som si,že ešte nie sú vložené články v ponuke registra morských rýb.Ide o Žraloka hnedého,spanilého,žraločka brazilského.Dajú sa tie články pozrieť len v rubrike posledné udalosti.Žraloka šedého ste mi asi neuznali,lebo sa tiež ešte neobjavil.horac: V zozname sladkovodných rýb je uvedená morská ryba Pomec počmáraný (Chaetodontoplus duboulayi). Asi som ju omylom zaradila do zlej kolonky. Omlúvam sa.


yirka: To je opravdu dobrý nápad. Asi, každému se stane, že někdy omylem klikne jinde než by chtěl a mezikrokem by se to dalo vrátit. :-) :-) :-)


yirka: Ahoj!To veru nie je zlý nápad,lebo toto sa stalo aj mne.Ale zopárkrát to bolo len preto,že som náhodou klikla na pridanie článku,lebo som bola myšou v úrovni políčka přidat.A toto opakované písanie článku,ma veru niekedy naozaj nebaví.Hlavne,ak mám popísaný skoro celý článok.Ten medzikrok by nebol na škodu.


salonka: Párkrát se mi stalo u skoro dokončených článků že jsemje nějakým způsobem proklikl a ztratil.Už jsem přemýšlel zda nepožádat administrátora o vložení mezikroku, kdy by se stránky v případě nestandartního kliknutí před odesláním mohly zeptat zda je opravdu chcemopusti, či článek odeslat.


Při psaní článků jste tyto ryby omylem přidala mezi sladkovodní. Tuto chybu již jsem opravil. Váš článek o žraloku šedém ale bohužel nemohu najít.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby