Raci

v létě jsem dostala jednoho raka,šoupla jsem ho jak jinak do akvárka k rybičkám,na štědrý den jsem zjistila,že už tam mám raky dva a pěkně velké a včera jsem našla jednoho malého raka.Takže mám 3 v akvárku na 120l vody.Tady jsem četla,že by raci měli být zvlášť ne s rybkama,ale mě se ryby neztrácí,jen kytky,můžou za to raci a nebo asi 40 ancistrusů?Mám raky nechat v akvárku a nebo je izolovat.Děkuji za odpověď ....stále tápuYirka,jsem v pohodě i když nejsem žádný akvarista,na tyto stránky chodím myslím necelý měsíc a to je přesně ta doba,kdy chci ze svého akvárka udělat "pěkné akvárko" a k tomu potřebuji Vaše rady,bych si tu mohla otevřít celý blok otázek,které mám na srdci :-) tak pěkný den a ať se daří...


murena: Já jsem, to nemyslel nijakve zlém, spíše ironicky, púrotože vím, že každý akvarista ví skoro o každé šupince v nádrži, natož když má nějaký přírůstek. Ať se ti v akvaristice daří!


Ancitrusi mohou žrát rostliny, pokud nemají dost rostlinné potravy. :-)


Yirka,odpověď: já,ale má starost začínala a končila tím,že jsem v menším akvárku,ryby maximálně nakrmila,pak malé akvárko prasklo,pořídila jsem větší a zakoupila více rybiček a teď bych ráda měla pěkné akvárko,nutno dodat,že mě inspirovaly právě tyto stránky a Vaše zasvěcené debaty.Každý nějak začínal ... :-)


Dotaz trochu mimo téma: Kdo se ti staral od léta do vánoc o akvárium? :-)


Věrulíne,tak ti povím,že raději 10 raků,jak jednoho štíra,to už bych fakt nemusela přežít :-)


:-) no to je super nám se něco podobného stalo s čolky a na suchu zase s uloveným štírem. Asi bych to nechala, když to funguje.


My sme mali doma v 120 l akváriu len jedného raka, ale behom pár dní poodstrihoval takmer všetky rastlinky. Ako nožničkami. :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby