Jak si zařídím nové akvárium

Ahoj, chtěla jsem se zeptat co by tak asi mělo mít 60 i víc litrů i míň akvárko např. (kolik rybiček jaké rybičky, nebo jaké rosliny atd.) :-)tak 10 - 12 rybiček, 2 větší kytky do zadu a 3 menší do popředí. Můžeš přidat i malý kořen a nějakou skalku :-)


Já mam akva 72 litrů, což není zas tak o moc víc. Počet ryb závisí na objemu nádrže obecně se doporučuje 1,5 až 2 litry vody na centimetr ryby (takže pro rybu dlouhou 3 cm by mělo být 4,5 - 6 litrů vody)


60L akvarko mam aj ja mam v ňom: 3 zavojnatky, 2 skalare a 2 prisavniky a umele rastliny :-) veci: 5 rastlin umelych, 1 koreň,5 kameňou,1 kvetinač a dekoracie :-)


Jestli začínáš, určitě si pořiď živorodky. Jsou to fakt vděčné rybičky.


my jsme měly akvárko 40 litrů a měly v něm 4 rostlinky a 6 neonek 6 razbor,6 pancéřníčků panda,3 parmičky krásnoploutvé , aby ořírali řasy a 2 ancistruse. Vše se tam vešlo a vypadalo to moc pěkně. :-) :-) :-)


60L není moc, takže buď jednu-dvě větší ryby nebo třeba hejno neonek, rostlinu určitě..... :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby