Ostatní

Je množstvo editácii článkov za deň obmedzený,alebo je jedno,koľko ich editujem v jeden deň?O počte prípustných editácii v jeden deň sa nič v pravidlách nepíše.Preto sa pýtam. :-)vašek: Ještě upřesnění, pochopitelně to myslím tak, že pokud někdo zaznamená a opraví pravopisnou chybu v textu, tak určitě hned upravit. Ale klidně bez bodu.


Taky souhlasím s Yirkou, protože upravením 2-3 slov se moc nepomůže.


Také si myslím, že nezáleží na počtu. Že zde jde o to, abychom si tu předali co nejvíc osobních informací,neboť někdy i sebelepší příručka s radamy nepomůže. Všem vám přeji krásná akvárka a radost z jejich obyvatel - zdravích! Věra


Počet bodovaných editací za den opravdu omezený není, ale jak napsal Yirka, tyto editace musí obohacovat článek o další informace. Na rozsahu editace a její kvalitě také závisí počet za ni přidělených bodů (1 - 4).


yirka: Súhlasím aj ja,ale koľko ich môžeš mať za deň?To mi neni jasné.


Podle mně by bodované editace měly mít nějaký smysl a měly by výrazněji obohatit či opravit vložený článek. Za úpravu dvou tří slov, která význam a množství informací nijak nemění bych často editaci ani nepovažoval.


Doteraz som nezistila, žeby bol obmedzený počet editácií. Je to len na nás, ako často chceme prispievať. Hlavne, aby vložené príspevky slúžili pri hľadaní informácií. :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby