Skaláry

Prosím o radu, které ryby se nejvíce hodí ke skalárům? snesou se s mečovkami a molly? :-)rukavec: To naopak problém nebývý, já mám XXL skaláry s neonkami a No problem.


Mí skaláři se dobře zžili s neonkami červenými :-)


drachirus: Z tejto kombinácie rýb sa mi skoro zatočila hlava! Zaujímalo by ma, ako dlho ich máš takto skombinované. Myslíš, že majú vytvorené vhodné prostredie?


Souhlasím,že závojnatky se ke skalárům vůbec nehodí,protože každá ryba potřebuje úplně jiné prostředí.Skaláři potřebují klidnější ryby v akva a hlavně vyšší sloupec vody -min.50cm.


drachirus: Ono je vše OK z tvého pohledu, ale chovat skaláry se závojnatkami je holý nesmysl. Závojnatka je ryba pro daleko studenější prostředí než skalára.


Já mám spolu ze sklaráma závojnatky plus neonky,pancéřníčky a krunýřovce.Vše je ok


Tak to "vím naprosto přesně. Při založení akvárka jsme k malým skalárům dali i malé moly, neonky,parmičky mechové a moc jim to spolu SEDNE. DNES TAM MÁME: 5SKAL.+3MOLY, 12TETRA KRVAVÁ A ČERVENÁ,10 NEONEK,10 ROZBOR,2 ŠTIKOVCE 4 PANCÉŘNÍČKY PANDA .AJ. a VŠE SE TO SNÁŠÍ. (JEN JAK JSEM DŘÍVE PSALA SKALÁŘI SE "KOČKUJÍ". :-)


Nedával bych k nim neonky. NEonky bych doporučoval spíše k Terčíkum ale né ke skalárum :-)


Ke skalárám můžou i neonky, ale jen když si skaláry na ně zvykají od mala. Pak malé ryby nepovažují za kořist.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby