Váš názor na akvárium

Zajímal by mě váš názor na toto akvárium: ---------------------- Kompletní skleněný akvarijní set ve tvaru válce, plastový kryt - černé barvy včetně osvětlení, objem 22 l, topítko s termostatem 25w a vnitřní filtr 2,5 w s možností regulace. V krytu je otevírací otvor pro krmení. Průměr - 22 cm,výška 35 cm ---------------------- Píšou tam že je vhodné pro Bojovnice (pestré)... co myslíte vy?Rika se, ze bojovnice lze do takoveho akvarka umistit. Ale ja bych to nedelala, ponevadz ve "valci" ryby zesili, tak jako v kulatem akvarku. :-)


Někde jsem četla na kulatá a potažmo i válcovitá akvárka názor,že nejsou vhodná pro chov a vůbec pro pobyt ryb.Tak bych to ještě asi zvážila ...


Myslím si, že valec, tak ako aj guľa-akvarko by sa žiadnej rybke nepáčili. Ja mám síce akvarko v tvare trojuholníka (do rohu izby) a je v strede predelené sklom, čím nádrž predeľuje na dve časti, ale je 80 litrové. Ak už chceš nejaký zaujímavý tvar, tak skús niečo takéto. My sme si ho dali robiť, ale videla som také už aj v obchode. A jedna rada na záver. Čím menšie akvarko, tým viac roboty. :-) :-) :-)


No na objem 22l bych určitě použil nějaké malinké rybky a hlavně nenáročné jako třeba paví očka. Válcovité akvarium bych ale raději nevolil.


My máme objem 54 l. a rybičkám se tam daří dobře.No ale někdy se pořádně poperou a místo :-) no a to právě mi dělá starost.Víte lidičky? :-) :-)


No akvárko ve tvaru válce může vypadat zajímavě, ale objem jen 22 l, to není moc dobrý. Spíš jako okrasa na nějaké 3 rybičky. :-)


Spíš se jedná o módní doplněk, kde nenáročné rybky přežívají/paví oka, závojnatka(1-2 ks)/,ale pro správný vývin ryb ( podle pouček např. zadní stěna- tapeta atd.) nic moc.


Ano, mám stejný názor jako vy... Myslím že je to týrání ryb. Dokážu si do něj představit jedině pár krevetek,šneka a rostlinu uprostřed.Chudinky rybičky by se z toho plavání dokola zcvokli...


Ano, mám stejný názor jako vy... Myslím že je to týrání ryb. Dokážu si do něj představit jedině pár krevetek,šneka a rostlinu uprostřed.Chudinky rybičky by se z toho plavání dokola zcvokli...
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby