Ostatní

Mohla by spolu s novou súťažou/ak ešte bude vyhlásená/prebiehať aj súťaž v galérii rýb o najkrajší ,najväčší exemplár rýb z vlastného chovu.Vybralo by sa napríklad z galérie zopár rýb,ktorým by ľudia mohli dávať hlasy a na konci by bol majiteľ výhernej fotografie v jednotlivej kategorii odmenený prirátaním istého počtu bodov k tomu počtu,ktorým práve ukončil súťaž.Ak by nebolo možné vložiť do súťaže inú cenu.Ale to je len môj nápad :-)vašek: Ako vidím,nie je to až taká blbosť......Páčilo by sa to aj iným.


dadka21: A jak, leda bys zajela na návštěvu a dotyčný by ti řekl, že ji právě prodal, nebo že odešla.........


yirka: To mate vsetci pravdu ze poctivych ludi je na svete malo...Ale podla mna by sme zistili ci je to jeho/jej rybka,nie?


salonka: Já bych té poctivosti zúčastněných moc nevěřil,hovořím z vlastní zkušenosti. V jednom z předchozích kol se jedna zúčastněná umístila jen proto, že navštívila velkou rybárnu či obchod, nasekala stovky fotek velmi průměrné (spíš pod)kvality, umístila je na stránky a vzhledem k systému bodování se umístila. Taky mi byly zkopírovány fotky a udávány pod cizím jménem a pod. To, že s poctivostí nejdál dojdeš, již, bohužel, tak zcela neplatí.


yirka: No,Tvoje argumenty majú hlavu a pätu,ale myslím,že by to ľudia brali seriozne a aj by poctivo fotili svoje rybky.A ak by aj nie,je to na svedomí každého prispievateľa,čo tam pošle ako svoj odchov.Iste súhlasím,že by mal administrátor viac roboty,ale nebolo by to zlé.


Yirka má pravdu. Fotografie by se musely porovnávat a administrátor by přece nestačil kontrolovat fotky, člýánky a editace.


Nápad sice zajímavý, domyslíš-li však do konce, není to tak jednoduché. Kdo stanoví kriteria co má větší hodnotu velikost? subjektivní krása? Jak zaručíš,že foto bude z vlastního chovu? Kdo bude dělat porotu? Jak porovnávat různé formáty? Ještě by se našlo určitě mnoho další problematických otázek. Kdybych byl namístě adminstrátoratak bych do toho asi nešel.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby