POMOC pro začátečníky

Mám miniakvárium (cca 4,5 litru) a chci v něm mít 2 samečky Živorodky Duhové (Gupka, Paví očko).Bohužel jsem začátečník tak doufám že mi někdo pomůže...nellinek: Neblázní, všeho s mírou. Jednak ten poměr samiček a samečků není správný a v tom nanoakva by je samci uhonili a dále pak se budou množit atd. Prostě do 4,5 l nádrže raději rybičky opravdu ne.


ahojki myslím, že mít jen dva samečky pavích oček je smutné je to hejnová rybička a ve dvou by ti uhynuly na stres.Nejsou ani tak náročné na místo takže do toho pidi akvárka klidně ještě dvě samičky přikup.Nepotřebují vzduchovat vodu jen často čistit.čím menší akva tím častější údržba.Pokud jsi z karviné klidně a ráda ti něaké věnuju :-).Ať se daří


Klárushka: V literatúre sa píše,že ideálna veľkosť akvária je nad 100l,kde sú vysoké ,ale i voľne plávajúce rastliny.


Jo a chtěla jsem se zeptat: Jaká musí být min. velikost akvárka pro Bojovnici Pestrou???


kalupinka: Co se týče prodejů jsem to nezkouma, zkus ještě tyto: http://www.sweb.cz/maniakva/krevetky.htm http://krevety.wz.cz/faq/faq.html http://www.krevetky.cz/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 Třeba některý z majitelů stránek vede i prodej.


yirka: Stránky bezva, jen to má jednu malou, ale o to hodně podstatnou chybu. Krevetky se neprodávají. A už ani nebudou, nemájí prý z čeho. Věčná škoda.


Klárushka: Několik užitečných informací k chovu krevetek: http://www.akvakrevetky.wz.cz/


Hodí se nějaká krevetka do 3 l. akvárka?
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby