Kancik

Jake rybky chovat s kancikem červenohrdlým?Kančíci jsou často teritoriální ryby a proto bych doporučoval dát do akvária úkryty.


Především bude záležet ne velikosti nádrže. Vzhledem k velikosti dospělých rybek a jejich teritoriální útočnosti by měla mít 200 a více litrů. Pak je s ním možno chovat další rybky podobné velikosti. Je méně agresivní a klidnější než jiní kančíci teritorium však hájí trvale, nejen v době tření.


Aj ja si myslím,že ak sú rovnakej veľkosti všetky rybky v akvarku,tak je to jedno,záleží na veľkosti.Ja mám mamľasov Kančíkov citronových a s nimi sú v nádrži rôzne druhy tlamovcov a nebijú sa.Samec kančíka len občas utláča svoju samicu,ale inak v pohode.


Dá se chovat s podobně se chovajícími a stejně velikostními rybami.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby