?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Nevíte k čemu jsou první dvě ceny? Třebga i co to je. Ptám se proto , že kdybych náhodou vyhrál, tak nevím, jestli bych využil například aktivní uhlí. :-)vašek: TAKŽE TO S TEBOU ZASE NENÍ TAK ZLÉ.(LEKLA JSEM SE,ŽE TO JEN OKECÁŠ).PRŘEJI TI HODNĚ CHOVATELSKÝCH ÚSPĚCHŮ.A MNOHO ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ,KTERÝ MÁŠ PŘED SEBOU.AHOJ ALČA :-)


Alena blahoutova: Mamka má několik desítek druhů fuchsií, muškátů a jiných. ... Myslím, že když ji koupím kytku, měl bych už koupit něco lepšího. Nedávno jsem ji koupil kaktusy. :-)


vašek: TO MÁŠ SICE PRAVDU,ŽE VYROSTE,ALE ŠLO O TO UDĚLAT RADOST SOBĚ TÍM,ŽE OBDARUJEŠ MAMKU A PŘEKVAPÍŠ JÍ.(NEROSTE S TEBE TROŠKU SOBEČEK?)BEZ URÁŽKY. KDO TOBĚ KUPUJE TU ČOKOLÁDIČKU....? NIC VE ZLÉM ALČA :-)


Alena blahoutova: Petrklíč vyrosté sám na zahradě, stačí pár měsíců počkat.


vašek: PŘIDALA BYCH K UŽÍVÁNÍ JEŠTĚ ŽVEJKY.JO A TEN PETRKLÍČ BYCH KOUPILA MAMCE!ALČA :-)


Alena blahoutova. Kde mám v dvanácti sehnat manželku ?? Čokoládu ale užívám každý den, dobrá rada. :-)


MOJI DRAZÍ, VÍM,JE TEPRVE ZAČÁTEK TÝDNE,SLUNKO JEŠTĚ MOC NEHŘEJE,ALE NEZAPOMEŇTE PROMLUVIT S RYBKAMA,KDYŽ PŘIJDETE Z PRÁCE DOMŮ,PÁR SLOV PROHODIT DOPORUČUJI I S MANŽELEM(-KOU).PRO RADOST SOBĚ ŽENY ZAKUPTE PRVOSENKU(PETRKLÍČ)-POSTEVTE NA ČESTNÉ MÍSTO.PRO MUŽE-JEDNO OROSENÉ,SPLÁCHNĚTE TO PONDĚLÍ.PRO BUBÁKY A ŠKAROHLÍDY-DOPORUČUJI KOUSEK ČOKOLÁDY,SPOUŠTÍ HORMON ŠTĚSTÍ.VŠEM PŘEJI KRÁSNÝ ZBYTEK DNEŠNÍHO DNE ALČA :-) :-) :-)


vasicovaj: JASNĚ JE TO TAK JE ZNÁMO,ŽE ŽENY JSOU Z VENUŠE A MUŽI S MARSU. PROTIKLADY SE PŘITAHUJÍ. MILUJME SE A MNOŽME SE!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Salonka,přesně o tom jsem mluvila.Jdu si sem zasoutěžit,ikdyž vím,že nevyhraju,ale spíš mi jde o to,že se ze soutěžních otázek a diskuzí něco dozvím.Chci se tu pobavit a ne se s někým dohadovat a ráda bych četla v diskuzích o zkušennostech akvaristů,než dohady typu,ukradená fotka,bodové hodnocení a podobně,my to ovšem neovlivníme,ale máme výhodu,můžeme si vybírat co si přečteme.Tak pěkný den,ahoj .... :-)


murena:Kto nevie prehrávať,nech predsa nehrá,no nie?Mňa by len zaujímalo,či by sa ozvali aj vtedy,ak by bol priebežne na prvom mieste s rovnakým počtom bodov/1200,ako to bolo v čase písomného napadnutia tohto počtu bodov/jeden z Vás,z domácích.Lebo tu išlo nie o body,ale o niečo iné,čo niekto nevie stráviť.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby