Přístup na SERA CZ

Pro administrátora: Už jsem to jednou psal, ale žádné zlepšení. Při připojování na stránky SERA CZ přes web najdu při 90% připojování virus. Je tam prostě někde chyba. Nešlo by projednat s partnerem a sjednat nápravu? Kdyby nebylo před koncem soutěže, tak to již nikdy nebudu neotevírat a totéž doporučím ostatním. :-)Kolegům děkuji za rady. Mám superrychlý přístup a velmi dobrý antivirový program, jinak bych ty věci komentoval jiným způsobem. Administrátor: SERA to asi neřeší dostatečně razantně. Snad omezit otázky,jejichž řešení požaduje jejich stránky studovat. Jinak jsem opravdu ochoten v ostatních akvawebech návštěvy SERA stránek "popularizovat".


Dobrý den! Tuto chybu bohužel nemohu nijak ovlivnit, protože není na těchto stránkách. Už při jejím prvním objevení jsem o ní infomoval vedení firmy SERA a bylo mi sděleno, že je to pouze dočasná chyba, na jejíž odstranění se pracuje.


Treba mas v pocitaci nejaky vir, ktery ti stranku blokuje. Nainstaluj si poradny antivirus, vyhledej viry v PC a pak se obrat na administratora. :-)


Ja som dnes bola na stranke sera.cz a nijaky virus mi neukazalo.Administratovi musis napisat mail.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby