Bojovnice

Nazdárek.Mám porozené bojovnice.(už se mi vylíhly)Pořebuju poradit jak se o ně mám starat. Už jsem je odlovil a dal je do porodničky, aspoň dočasně, ale nevím co s nimi dál. Dík za všechny rady.Evica39: Nemám páru. Ty bojovnice si vzal můj strýc a nejsem s ním v kontaktu.


salonka: Ano, pretože poter neoniek je veľmi drobný a háklivý na kvalitu vody. Aby bol odchov úspešný a straty čo najmenšie, je nutné dbať na čistotu vody. :-)


kucky: V obchodě to není nejlepší řešení, většinou poradí tak, aby to vyhovovalo jejich obchodu. Existuje web betta splendens, kde je spousta informací o chovu a odchovu těchto rybek.


Kŕmiť jemnou prachovou potravou, hmlovinou z vareného vaječného žĺtka, neskôr nauplie žiabronôžky soľnej. Dbať na čistotu a odsávať nečistoty z dna akvárka - denne. Kŕmiť často,viackrát denne, v malých množstvách.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby