Neonky

Mám neonky a chtěl bych je rozmnožit. Rád bych věděl jestli se to někomu povedlo a pokud ano tak co tomu pomohlo. např.: Jaké prostředí a jaké podmínky.No když jsou těma rybama narvaný zverimexi tak jak by se to někomu nemělo povéct?Chce to přemejšlet!!!!!!!!! :-) :-) :-)


U nás nie je vhodná voda na vývoj neoniek, ale viem, že niektorí chovatelia poznajú studničky v lese, kde takáto "neonková" voda vyviera. Tiež som používala takúto vodu pri odchove skalárov alebo som si topila sneh :-) . V lete som skaláre jednoducho nebola schopná vypestovať.Teraz mám odvlhčovač, ktorý zbiera vyparenú vodu zo vzduchu, používam teda ju. Skús si zohnať od chovateľov takúto vodu alebo vodu demineralizovanú reverznou osmózou. Radosť z úspechu za tú prácu stojí. Skúšaj, nezáleží to na veku. :-)


Tak dík za rady, ale rozmnožovat skusím neonky asi až budu větší.


Otec je "dělal" celý život- dle příruček i rad. Tak tedy předně používal sněhovou vodu, kterou ještě filtroval(překapával) přes vatový filtr.Ve vytíračce měl malý kamenný vzduchovač, který perlil drobou linké bublinky, osvětlení tlumenné. Zpočátku krmil žloutkem,který roztíral přes plátno(skutečně jemné kousíčky), poté drobnými vodními mouchami doma vypěstovanými. Nad dnem ve výšce asi 2 cm měl "sítko" po celé ploše a vždy odsával skleněným zvonem nečistoty ze dna, které tam propadaly.Odchoval je několikrát. Přesto jak výše píšou je to náročné a potěr je velmi choulostivý.


měli by mít tlumené osvětlení . myslím tím potěr


Pridám radu: poter je veľmi háklivý na čistotu vody,preto je potrebné denne odstraňovať nespotrebované krmivo.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby