Cichlidy

Prosím o radu. Chci do nového akvária /200litrů/ cichlidy. Nevím si rady s počtem a úplně si nejsem jistá ani složením. Chci, aby se jim dobře dařilo, nějakou literaturu nastudovanou mám, ale praxe je praxe. Dík :-)V akváriu musí bejt čistá voda, dostatek urytů a přirozené prostředí :-)


Dej si v seznamu ,,akvarijní rybičkym" a potom ,,rybicky".net Tam to najdeš.


Ja mám cichlidy,ani všetky neviem,aké druhy,lebo som ich podostávala,ale myslím,že je to úplne jedno aké,lebo sú to nenáročné rybky,odolné aj na teplotné zmeny,alebo zmeny vody.Mám ale Melanochromis maingano,Pseudotropheus flavus,Pseudotropheus zebra red-red,Labidochromis c.yellow a týmto sa darí.Dorástli mi síce na vyše 10-12cm,ale v 500l akvárku sa to dá.V tvojom 200l im tiež nebude tesno.Vyber menšie rybky,iste sa s nimi nenarobíš.Veľa zdaru!


No hodně se mi líbí tlamovcivašek: velikost rybek uvádějí kolem 10ti cm. Většinou jsou asi agresivní.


Počet závisí na tom jaké chceš chovat. Některé jsou agresivní, druhé ne.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby