Nevhodný komentář

Včera se objevil nevhodný komentář k rybce Skvrnivec žlutý, navrhuji smazat. BTW-nedalo by se označovat nevhodné příspěvky? Jinak jaký nick, takový komentář.dela se to tak i a jinych strankach,tak myslim, ze by to mohlo fungovat i tady :-)


vasicovaj: Nevím jestli by administrátor mněl tolik pomocníků, ale myslím, že už s tebou souhlasím.


Tak by mel tech pomocnych rukou vic... :-) A nemyslim, ze tahle webova stranka je tolik zahlcovana jako jine. :-)


Vasicovaj: Než by administrátor chválil všechny příspěvky + články, nebo editace byly by vánoce. :-)


Nepodcenuj nas zensky. :-) Mozna by slo,kdyby kazdy prispevek schvaloval administrator, pripadne nejaka jeho prava ruka. :-)


yirka: Tak toto ma nenapadlo,lebo sa nerozumiem týmtotechnickým veciam,ako vlastne funguje založená stránka.Ale to ma napadlo,ako z babského rozumu.....Vidno,že chlapom to v tomto myslí lepšie a ste v obraze


salonka: Myslím, že to je skoro neproveditelné, protože v měřítku akvawebu zadat slovní zásobu a spojitosti zaručeněn nevhodných komentářů tak, jak je používají napúř. v Číně,je nadlidská práce. Druhá věc je, že by se bez problémů dal po takovémto nevhodném příspěvku zablokovat přístup.


horac: A nebolo by jednoduchšie zariadiť to,aby sa takýto komentár jednoducho ani sám neuložil po jeho odoslaní?Lebo niekde to tak je,že akonáhle obsahovo nesedí text s podmienkami,ktoré si zadá prevádzkovateľ stránky,tak sa to jednoducho ani neuloží,respektíve ani neodošle.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby