SOS

Mám problémů nad hlavu, Zemřeli mi 3 sekavci a všechen potěr má stažené ploutve. Co to způsobilo? Vzhledem k likvidaci šneků jsem vypustila komplet celou nádrž a zase ji napustila. Mám rozdělené rybky do třech kýblů a léčím jak se dá. Nevím jestli má cenu léčit potěr, když už jsou ve fázi chcípání. Sekavce jsem koupila úplně zdravé a nemoc propukla velmi rychle - za 1 den nevím co to je. :-)Každé mrazené krmivo preplachujem pod tečúcou vodou. A v lete,keď sa mi podarí nazbierať živé krmivo, tak ho najprv dám do vody s akvar.dezinfekčným prostriedkom, prepláchnem a potom podávam rybkám. Skrátka - hygiena a hygiena. Neni nič horšie,ako doniesť si do nádrže nejaké parazity. :-)


vašek: Nikdy to nerobievam a rybám sa darí.Dávam im to rovno z plastového obalu vybraté.Asi mám šťastie na dobrého dodavateľa.


vašek: To víš, ta moje generace je už trošku trpělivější (toho se taky dočkáš). Urychlit můžeš vlažnou vodou. :-)


vašek: Tak, tak, doporučuji nechat roztát na sítku (5-10min), pak propláchnout vodou a potom teprve krmit, třeba nasypat do krmítka, z kterého si rybky potravu vytahují.


vašek: To je pravda, na trhu se v poslední době objevila mražená krmiva firmy AQUAMASTER ve vynikající kvalitě.


Některá krmiva jako např. patentkx by se měly proplachovat, protože se zbírají v močálech a mokřinách.


věrulín: Je pravda že skladba krmení se někdy podceňuje. Nemělo by se kupovat ve lekých objemech, aby se nekazilo třeba vlhkostí a také by se mělo střídat. Myslín nejen mražené a vločky, ale i různé druhy vloček. Já krmím každý den v týdnu něčím jiným.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby