řekněte mi

stačí tlamovcum 112 litrove akvarko :-)Přece jen je to větší, teritoriální hejnová ryba atudížby zasloužila nádržod 200 litrů nahoru.


Mám 4x Tlamovec Duboisův v 100l. Jen doporučuji úkryty.


Prečo ale nezačneš s niečim nenáročnejším,kde si budeš vedieť aj ľahko poradiť sama.Nevravím,že tlamovce sú náročné,mám ich tiež,nepotrebujú veľkú starostlivosť.Ale mne by ich bolo fakt ľúto súkať do 112l akvárka.Ak sa im bude dariť,budeš mať neskôr problém s ich veľkosťou,lebo napríklad našim sa darí a sú pomerne veľké.


Pořizuji si akvárium. Je 200litrové. Chci tam mít tlamovce. Jenže nevím kolik a jaké druhy. Aby se jim spolu dobře dařilo. Poradí mi někdo?


Určite by sa cítili lepšie vo väčšom akváriu, s množstvom úkrytov.


Většina tlamovců je agresivních a tak si nejsem jist zda dokáže ve 112ctce vytvořit dostatek prostoru pro přežívaání více kusůči druhů těchto krásných rybek.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby