Nový článok?

Pri písaní nového článku o rybke som omylom stačila Enter a vlastne ešte nedopísaný článok som odoslala. Je možné napísať znovu tento článok? Pretože po 2.krát vyskočí tabuľka, že článok k tejto rybke už existuje. Ďakujem.To mě už se taky stalo kolikrát že sem stiskl enter.Ja sem totiž zviklý že někde se mi entrem přehodí řádek :-)


Asi každému se stane, že omylem klikne jinde, než by chtěl a mezikrok by to vyřešil.


horac: Nie je ani toto zlé riešenie.Ale ten medzikrok by asi uvítali viacerí,lebo takto by sa nemuselo Vám pridávať roboty s opravami našich nepodarkov.Opravili by sme si to rovno v článku.


Vzhledem ke stoupajícímu počtu zahradních nádrží a jezírek a používaných rostlin pro ně doporučuji doplnit popisy rostlin o kategorii rostlin pro venkovní nádrže-jezírka.


Dobrý den! Přesně jak napsal Yirka - pokud se Vám toto stane, napište daný článek s drobnou změnou na konci názvu (například Kančík zelenohlavý II) a informujte mě o tom prosím na e-mail. :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby