Změna barev

Ahoj!Dostali sme rybičky... Já se o ně nikdy nestarala a tak nevím, jestli se bojím správěně nebo ne. Hej, naše rybky mění barvy!!! Je to normální? A mění ji více druhů ryb! A já nevím, čim to... Když sem se dívala na rejstřík rybiček, tak sem je tam nenašla (možná proto, že maj jinou barvu)... Tak nevím, co myslíte vy?oli: Před pár lety jsem tam byl také registrován. Protože tam však v té době převažovaly prázdné řeči o chlastu a paření, úplně jsem je přestal sledovat a registraci zrušil.


yirka: No nevím co tu po soutěží bývá ...tak se nechám překvapit!!!Já ještě bojuji na Aquapage..tam jsem začala a mám tam všechny bývalé AQ které jsem pro ty moje očiska musela opustit a rybičky rozdát po rodině :-) Jedno to co tu mám tak je i tam v provozu!!!Je to tam jiné,je to založené na prazentaci AQ...deníčky ,fotky videa a různé jiné akce včetně fora...které se bodují a jednou za měsíc je pořadí jak kdo dopadl.Je tam šeptanda kde si můžeme napsat soukromně.Ale myslím,že tam určitě i tady z tohoto webu někteří sem tam nakouknou...to je v pořádku ať si každý udělá úsudek :-) Už bych nezvládla jiný web :-)Toť vše!!! A ještě přidám smajliky a je to :-) :-)


salonka: tak za tento neskutočne divne vložený príspevok sa omlúvam,ale píšem to v robote,kde mi blbne počitač vôbec a už som príspevok opakovane zmazala,okopírovala nanovo text,ale uložilo ho zase tak,ako je uverejnený.Omlúvam sa. :-)


yirka:ja osobne som už skoro dva roky spokojná aj na www.akvarko.cz,kde žije stránka po celý rok.V pokeci určite.Tam nebýva súťaž,čo ale nikomu zjavne nevadí,lebo stránka žije pokecom.Ale moje najobľúbenejšie sú momentálne http://bigcichlids.xforum.cz/,kde som nalepená stále,hlavne v noci,kedy mi na nich prejde čas čítaním si článkov a všetkého okolo cichlid a rýb vôbec.Každý si vyberie podľa svojho gusta. :-)


oli: Vidím, že si to zjevně užíváš. Doporučuji proto, v případě že tyto stránky po soutěži opět začnou hynout na úbytě, zaragistrovat se a udělat si prezentaci na: http://rybicky.net/ Tam to žije denně, člověk se tam něco dozví a je to tak o 3 úrovně výše.


yirka: Co to tu čtu se šesti křížky...co mám říkat já se sedmi ,a ještě něco.... :-) ale blbovinky tak to je moje!!! :-) Syn říká,že jak nic nepodnikám...je nuda :-) Tak tři smajlíky a dost.....


oli: To víš, má generace se šesti křížky na krku už moc na smajlíky není.


yirka: Nevím jak to napsat,ale honotí si každý své AQ sám...je rád,že má rybičky zdravé pěkně to zarůstá atd.Já myslím,že soutěž je o něčem jiném,ale když tu někdo dá fotečku svého AQ ráda se podívám!!!Moc mi vadí to,že když někdo začíná a nic si nepřečte a potom mu umírají rybičky tak to je mi smutno!!!Přišel mi nedávno mejlik s dotazam,že mu umřely Bety...jestli to nebude tím,že má v noci v AQ 13 st.Co na to říct?Je toho ještě víc!!!No a vidím,že smajlíky dávám jenom já tak už nebudu. Ten je poslední,ale bude tu smutno.... :-)


oli: Hodnocení nádrží neberu vůbec. To je naprostá zbytečnost. Každému se líbí něco jiného a vnucovat někomu svoji vůli? Proč? A pokud se hodnocení nádrží počítá i do soutěže, je možné všechno. Je to dost nesouvisející věc, která má nalákat jen k založení prezentace zde na stránkách. Něco jiného jsou komenty zde ve fóru. Tam by takové, které jsem označil (a jsou i horší) měl admin nekompromisně odstraňovat.


yirka: Takové věci se musejí přehlížet...to je to o čem jsem psala o lidech co to chtějí kazit!!!.Já už mám za ty své výroky nejmíň dvě pětky za AQ :-) ,ale já jsem to čekala :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby