Paví oko

Nestává se vám, že když máte jen jednoho samce pavího oka, tak se nesnaží nahánět samice? Mně ano. Pokud máte zkušenosti tak pište.ja zacinam s chovem mohly by ste mo pls poradit co a jak ??? :-)


evica39: No,tak v Tvojich nádržiach naozaj gupky vyniknú,lebo je ich naozaj veľa.Mala som možnosť osobne vidieť.Ale Ty si chovateľ,tak je to iné,ako keď má niekto párik.Ale aj ja som mávala v začiatkoch aspoň 10ks,lebo inak by naozaj nevynikli.Ikeď ja už gupky nepovažujem za rybky,s ktorými by som sa daľej zapodievala.Ja mám rada už len veľké ryby.


Krása gupiek vynikne, keď ich chováš vo väčšom počte. Potom neni ani problém s rozmnožovaním. Nikdy som nemala len 2- 3 gupky.


Taky jsem měla jen jednoho a moc se mu nechtělo, tak přibyl ještě jeden a už mi plavou mrňata :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby