Nové akva

Koupila jsem si AQ set, je tam fitr, topítko a dvě 18W zářivky. Chtěla bych tam ale mít hlavně rostliny, takže bych ty zářivky vyměnila. Poradíte mi jaké barevné spektrum by tam asi bylo ideální? Děkujudadka21: To bych tedy nedoporučil, pokud v tom obchodě nemáš dobré známé. Jsem přesvědčen, že by ti poradili, ale určitě ty nejdražší kombinace, přičemž pro zdraví rostlin zcela postačují to nejobyčejnější trubice.


Červeno-modrá barva. (sera plant color je červenomodré růstové osvětlení)


Do nového AQ je nejlépe zakoupit nenáročné a rychlerostoucí rostliny. Až se nádrž zaběhne a získáme nějaké zkušenosti je možno rostliny postupně měnit dle podmínek na náročnější .


Záleží to na tobě. Na rostliny stačí i normální lampička, ale v akvaristice ti poradí.


Nie je jednoduché opísať svetelné podmienky v akváriu. Záleží od veľkosti, hĺbky nádrže. Dopotučujem Ti preštudovať: http://www.akva.sk/, v sekcii osvetlenie určite nájdeš odpoveď.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby