!!!VÝBĚR RYBIČEK DO AKVÁRIA!!!!

Potřebovala bych poradit jaké rybičky by byly vhodné do akvária okolo 60 krát 30 krát 30. Chci hlavně menší, pokud možno velmi dekorativní (hezky zabarvené, ale nenáročné). Jsem úplný začatečník, tak potřebuji poradit!! :-)lukib: Keříčkovec dvoupásý se ovšem do nádrže o velikosti udané tazatelem ABSOLUTNĚ nehodí.


šimon beroušek: Král mezi nenáročnýma rybkama je Keříčkovec Dvoupásý. Ten přežije aji mojí péči. Mám je 8 let a přežili několik stěhování, ubytování v kýbli, bez problému rozplaval několikaminutové plácání po podlaze, když mi utekl a jednou mě upozornila kočka, že je pod akvárkem. Jak dlouho nevím, ale byla už suchá. A dneska je to největší kus v akvárku. Když mi umře nějaká rybka tak nemám tušení proč, ale keříčkovec umřel jenom mojí chybou. Dal jsem do akvárka skalku s dírama a jedna samice do díry vplula a nemohla ven. Velké břicho ji nepustilo dovnitř a protažené ploutve zase couvat, tak se utopila. Tyhle ryby mám od základky kdy jsem začal s akvaristikou. Jsou to nádherné ryby, ale nenažrané, prý jedovaté, ale to jsem nikdy nepoznal. Vřele doporučuju. :-)


chtel bych takovou orangovou rybku do akvarka hlavne nenarocnou :-) :-) :-) :-) :-)


Dobrá den. Pokud mohu, rozhodně bych se přiklonila k volbám na českém trhu, můj nejoblíbenější je - http://eshop.farmapython.cz/. Zde si často kupuji hry a ceny a služby jsou zde naprosto perfektní. Doporučuji!


ja bych tam dala neonky a k tomu nejakeho pancernicka..jsou to vdecne rybky


Rybky zkus, které ti tu radí. Ale malé akvárko je určitě náročné na údržbu. Ve větším se lépe udrží vhodné podmínky v rovnováze. Takže jej časem na 100% pořídíš. :-)


Mezi nenáročné a odolné rybky patří určitě kardinálka čínská. Je zajímavě vybarvená, v nádrži velmi živá a pohybuje se v celém vodním sloupci.


Prečo chceš začínať s tak malým akvárkom?Ak si odhodlaná začať so 60l,ľahko zvládneš aj 100l,ktoré bude asi tak náročné ,alebo skôr nenáročné,ako to menšie,ale v stovke si už môžeš dovoliť aj pestrejšie a výraznejšie rybky,ako napríklad mečúne, neonky,na dne by sa celkom dobre darilo aj nejakému menšiemu druhu panciernika.S tak malým akvarkom by som ja osobne ani nezačala,lebo ak tam máš dať ešte aj rastlinky,rybky sa tam stratia.A pávie očká dupľom.Ale to je môj názor,je to asi len zvyk,lebo ja mám 500l,tak každé menšie by som ani nezačala zakladať.Ale prajem veľa zdaru!


Ja by som navrhla trebárs danio pruhované, nepotrebuje ohrievať vodu, tiež nenáročná rybka.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby