Soutěžní otázka

Dneska když jsem se vrátia domů a chtěla jsem odpovědět na otázku, tak mi bylo řečeno, že odpověď na ní už je uložena a otázka se mi nezobrazila, jak mám tedy na tuto otázku odpovědět, a jakto, že to nejde jako normálně?standa1: Dovoľ, aby som Ti napísala, že si na dnešnú otázku neodpovedal správne. Závojnatky majú problém- nedostatočne trávia potravu, produkujú extrémne veľa odpadových látok. Preto potrebujú aj inú potravu, napr. ovsené vločky a iné.


standa1: Dobrý den! Pokud byla otázka špatně formulovaná, tak se omlouvám. Nicméně u této otázky jsem nevymýšlel správnou odpověď já, ale dostal jsem ji od společnosti SERA v tomto tvaru: Potřebují závojnatky jiná krmiva než akvarijní krmiva a případně proč? (ano, mají jiný trávicí trakt).


Na dnešní otázku jsem odpověděl podle mého naprosto správně - ne. Závojnatka je všežravec, který si moc nevybírá, potřebuje akorát pestrou stravu. A ono ejhle, odpověď nebyla správná, když se mi nepřičetlo 5 bodů. Kdepak udělali soudruzi z NDR chybu?


to se mi stávalo taky ale už v minulé soutěži :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby