Filtry

Které filtry jsou lepší vzduchové nebo médiové (klasické molitanové + aktivní uhlí) ? :-)hanča: Aktivní uhlí se většinou používá omezenou dobu (cca 2 týdny) u zcela nových filtrů a dále pak pro odstranění zbytků léčiv po léčbě-rovněž po omezenou dobu.


dadka21: Vzduchovejje levnější a určitě nenasaje hodně malý potěr a jr levnější - to si myslím já.


Aktivní uhlí se používá většinou pouze u ryb, které ho požadují. Jinak je spíš zbytečné.


kristýna: Do tvé 54ky, pěkně zarostlé a nepřerybněné bych viděl jako nejvhodnější filtr kostku biomolitanu s čerpací hlavou či vzduchovacím motorkem. Určitě to bude fungovat.


omlovám se za chybu: 10x sagitaria platyphylla. (původně byla jen jedna, ale teď ji mám po celé levé přední polovině akvária)


Akvárium je velké 54 litrů. Rostliny: 2x Caqbomba aqatica, 3x bacopa caroliniana, 4x Echinodorus tenellus, 1x Sagitaria platyphylla. Obyvatelstvo: 4x pancéřníček zlatopásý, 3x plata pestrá, 2x šnek, 2x krunýřovec a drápatečka.


Na takto položenou otázku je těžké objektivně odpovědět. Především záleží na nádrži, její velikosti, zamýšlených obyvatelích a uvažovaných rostlinách. Pokud je tato představa jasná, pak lze zvolit vhodný filtr, protože jinak má každý filtr svá pro i proti.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby