Vkládání komentářů do fóra

Hrozně mi vadí, že když chci někdy vložit komentář, tak mi nejde vložit, protože je přes ikonku ta páska, kdo navrhl a vytvořil tyto stránky. Jak ho mám vložit, když nejde zmačknout přidat komentář?horac: Ano, děkuji, u vkládání příspěvků to již funguje. (Pokud si však kliknu na pořadí soutěže, jsou umístění mezi 35. až 40. místem schováni)


yirka: Dnes jsem už doufám tento problém vyřešil (alespoň pro tento prohlížeč), pokud problémy přetrvají kontaktujte mě.


doporucuji nainstalovat jinou verzi prohlizece, jestli neni chyba tam..


Změnil jse prohlížeč na upgradovaný IE7 a tento problém mám nyní také.Někdy si lze poradit posunováním příspěvku až na další-nejstarší stránku, ale někdy ne a jeto velmi obtěžující a někdy také nelze ani přečít překrytý text. Nešlo by tiráž úvodní stránky změnit - uprostřed přerušit?


Používám také IE a nikdy jsem tento problém nezaznamenal.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby