Jikry

Našla jsem bílé jikry na rostlinách a na skle-. Celkem jich je asi deset. Opatrně jsem je přelovila do prodničky. V akváriu jsou Krunýřovci modří (4 cm velcí), Pandéřníčci zlatopásí, drápatečka a Ampulárka. Jikry jsou 1 mm velké. Čí to jsou jikry? :-)evica39: Ti pancéřníčci přerostli živorody. Myslím si, že už se jim nic nestane.


Nakladly dalších 40 jiker myjí nějakou šanci přežít ve společenském akváriu?


Ještě se nesežraly, ale živorodky posedávájí u dna a vypadají, že brzo chcípnou. Pancéřníčci jsou o chup větší.


No vzhledem k velikosti potěru živorodek, bych řekla, že je dost určitě sežerou.


kristýna: Nevidím to dobre Tynka. Vyliahnuté pancierničky ešte min. 2 dni vstrebávajú žĺtkový vak, až potom sa môžu kŕmiť drobnou živou potravou. Naproti tomu poter živorodiek je od začiatku veľmi životaschopný a mohol by pancierničky považovať za potravu. Takže nabudúce ich spolu nedávaj.


evica39: Již se vylíhly ale jenom tři a v nemocničví nádrži mi porodila živorodka, bohužel jsem si toho nevšimla, protože jsem byla celý den pryč. 2 to přežily tak jsem je přelovila víčkem do porodničky k pancéřníčkům. Neublíží si, že ne. :-)


Je to určitě tak jak píše Evica, krunýřovci mají jikry zbarveny do oranžova.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby