Ostatní

Dnes bola otázka,čím sa žíví Krunýřovec brvonosý.Ale dočítala som sa,že je to všežravec,ale uprednostňuje rastlinnú potravu.Tak som dala,že je všežravec,ale odpoveď zarátalo ako zlú.Ale v ponuke odpovedí bolo aj všežravec,aj rastlinná potrava.Tak keď píšu v literatúre,že je to všežravec a len uprednostňuje rastlinnú potravu,tak by mala platiť aj odpoveď,že je všežravec.To si myslím ja.yirka: Asi ano,ale myslela som,že stačí čerpať z jedného zdroja.Budem už vedieť.


Většina krunýřovců většinou bývá spíš rostlinožravých. Samozřejmě, že si asi rádi pochutnaj i na něčem jiném.


salonka: Budeš-li dění na akva scéně pozorně sledovat, zjistíš, že neshod v názvosloví a podobných je mnoho a důležitějších a dohadují se o nich daleko větší kapacity než akvarističtí amatéři. Proto je při přidávání dat do encyklopedie třeba čerpat a ověřovat informace z více zdrojů a ne jen slepě opisovat z jiných atlasů či knih.


vera007:Tak sa potom v literatúre nejako nezhodujú,lebo na www.akva.sk je niečo iné.Čo už!


kristýna: V otázce bylo, jestli je převážně rostlinožravý a to si myslím že je. Určitě nepohrdne ani ostatní akvarijní potravou.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby