Rybky-pestrenec

dobry den mam parek pestrencu a potrebovala bych vedet zda se k nim hodi i jine cichylidy nebo jine rybky aby se nehonily atd.dekuji. Prcek.B@seznam.czMám také párek těchto nádherných afrických cichlidek, společně s několika Kakadu a Ramirézek. Jsou v poho, jen při vytírání střeží teritorium - před kýmkoliv, ale jenom ostatní odhání, nijak jim neublíží. Takže snahu loupit jikry brzy vzdají všichni, včetně sekavek a pancéřníčků. Hodně zdaru s touto rybkou, je fakt úžasná.


Pestřenec je krásná rybka,ale všimni si,jak se samec krásně zbarví do červena,a jak je teritoriální,to,když mu jde o holku,a o tu mu jde skoro pořád.Bude honit každého vetřelce,nejen soka.Musíš si vybírat rybky podle toho,co od nich očekáváš.Když budeš mít v akvárku dva samce bojovnice,tak za chvíli nebudou moc fešáci.A nebo tam dej takové rybky,které žijí v jiném patře vodního sloupce.Chápeš?

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby