Akvárium

jak je nutné čistit akvárium,které je místo obrazu nebo se čistí jako běžné akvárium?vašek: Dívám-li se na tvoje poslední fotky, tak pokud jsou z tvého akvária tak se toho asi moc nedržíš..... :-)


jak misto obrazu? pokud se ti bude dobre darit a akva bude vyvazene nemusi se na nej tak moc sahat


2x za tyzden to uplne staci rastlinam niekedy nevyhovuje caste menenie vody


Pokud budete dodržovat následující budou obyvatelé Vašeho akvária spokojeni ! Denně 5 minut, týdně hodinu, měsíčnně půl dne !!!Nezapomínejte na kyselost vody a přítomnost dusíkatých látek je nutné měřit a měřit týdně !!!! :-)


Cawes,ja odkaluji 2x týdně a přitom měním i 25% vody,krmím každý den něčím jiným a jeden den nechávám hladovět....dávám jim lupínky,granule,komaří larvy ,hlávkový salát,pak nic a to neustále opakuji...a rybky mi jdou skvěle.... :-) :-)


taky souhlasím, jáakvárium v polsední době odkaluji 2x za týden, a vodu čistím 2-3x za týden, někdy pouze jen 1x ale hlvaní aspoň teda vyčistit, ty skla můžeš čistit magnetickou stěrkou,! :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby