Chyby v atlase

Sem vkládejte takové chyby v atlase, které nejste schopni opravit doplněnímTo co jsem napsal níže platí i pro včera vloženou parmičku páskovanou, kterou jsem do atlasu vložil již v červnu t.r. Barbus linaetus-Puntius lineatus). Opravdu stačí použít vyhledávač vedle nadpisu atlasu a je to nabíledni. :-)


V dalších přidaných rybkách je Razbora Einthovenova,která již pod stejným názvem v atlasu exisituje. Byla vložena již v březnu tohoto roku. Z letmého pohledu mám dojem, že je takových více. Vkládající by měli věnovat větší pozornost tomu, zda vkládané již pod nějakým synonymem existuje. Také již nemíním suplovat editora, pokud nebere v úvahu mé návrhy na omezení takových případů. Potom totiž stačí změnit písmenko a můžu si sem vložit co chci.


aka13: salonka: Pokud přidáte rybku ke špatnému názvu, napište mi (e-mailem nebo ICQ) prosím správný název a já článek opravím. Jinak většina údajů lze změnit pomocí "Editace článku" (odkaz u článku pod fotografií)


horac: Nie ja nic prosti tomu nemam, len som si myslela ze to vadi Vam.


dadka21: Jestli to dobře chápu, dotklo se Vás, že články překládám do češtiny. Proti slovenštině samozřejmě nic nemám, ale stránky jsou celé české a uvádění slovenských názvů a textů by nemuselo vyhovovat všem.


ja mam problem s clankami, lebo ja tie clanky pisem po slovensky, lebo som zo Slovenska, takze ich po mne opravujue


nechtiac som pridala rybku k inemu nazvu, ako to mam zmenit. prosim o pomoc. dakujem


Živorodka Perugiova (Limia Perugiae) včera přidaná do atlasu pod názvem živorodka Haitská (Poecilia Perugiae)byla mnou přidána již 06.05.2008. Zařazování do atlasu doporučuji kontrolovat pod latinskými názvy se zařazením kontroly synonym.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby