Chov rybiček

Které rybičky nejsou náročné na chov a jsou vhodné pro začínající akvaristymam tu jeden problem :D nemam svetlo do akvarka tak mi tak sviti jen moje lampicka..a nevadi kdyz ji na noc vypnu?asi ano ze?


Pro začátečníky je vhodnou rybkou do malého jednodruhového nebo velkého společného akvária i opomíjený rájovec. Snese nízké teploty, v potravě nevybíravý. Akorát se v akvaristice málokdy sežene. Dnes jsou k dostání velice zajímavé barevné varianty.


Připojím se ještě s jednou naprosto nenáročnou a opomíjenou rybkou, odolnou k výkyvům teploty vody i ke kvalitě vody. Jedná se o klasickou Kardinálku čínskou, Tanichthys albonubes.


já začínala s malýma rybkama - pořídila jsem si neonky červené, dania a tetry


Myslíte, že je lepší mít v akvárku více druhů odličných rybiček než jeden druh, třeba tetry???


MAM neonky a mečovky ale pořad nmi polehavaj po dne a dvě už mi chcíply nevim čím to je voda je čistá a cely den jim svitim aby měly teplou vodu nevim co dal poradtě než mi to všechno vymře.


Pro začátek rozhodně paví očka,mečovky a třeba dánia tyjsou nenáročné. :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby