Jikry ancitruse

ahoj! muzete mi nekdo poradit? objevila jsem dnes rano jikry ancitruse zlateho... co mam delat, nez se vylihnou? co porodnicka? a co vyziva, nez se vylihnou? diky moc za jakoukoli raduPokud o ně necháš pečovat jejich otce, tak bych je ale určitě přelovila do samostatného akvária po tom, co se rozplavou.


Kde jsi ty jikry objevila?Pokud jsou v nějaké dutině,měl by si je pohlídat sám,jemně je ovívat a posléze jim pomoci z jikerných obalů.(pokud je to opravdu schopný samec).Jinak doporučuji jikry přenést do jiného akva,přidat pár kapek acriflavinu (preventin)proti zaplísnění a dát k nim jemné vzduchování.(v tom akvu musíš mít stejné složení vody a teplotu jako v tom spol.)Po vylíhnutí musí strávit žloutkový váček a pak začni krmit vylíhlími artemiemi,pokud nejsou k dispozici,tak spařenými vršky mladých kopřiv.Jinak bílé jikry,neoplozené,po vylíhnutí potěru odsaj a nezapomeň odkalovat a denně měnit 1/3 vody.Hodně zdaru. :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby