Pomoc s akva

Ahoj.Jak dlouho bych měl nechat rybky v karanténě,než je budu moct dát do společného akvária?Nevadí,když v karanténně je více rybek než by mělo být?Když mi vymřel celý chov asi na bakterialní rozpad ploutví a krupičku,je možné zachovat v akvárku kamínky,rašelinu,kořeny a rostliny?Nenakazí se nový chov taky rozpadem ploutvím nebo nemocí která již v akvárku byla?Je možné z nakaženého akvária přesunout rybky do jiného nebo jsou už všechny rybky nakažené(nákaza trvá asi už 10-14 dnů)? Karanténa má 16 litrů a hlavní akvárium 200 litrů.Ahoj, já bych teda radši všechno vyhodila a koupila nové, myslím kameny atd. Já je měním při každém čištění akvárka a žádnou nemoc jsem tam ještě neměla.


14 dní větši nou,ne nevadí ,ano ale budeš snimi udělat tohle-musíš vidrhnout kameny koreny a vyprat kitki musíš a pak je dej doakvarijní dezim fekce a celo akvárko umít a vodu zněj vilejt.tak ze nemusí bít nakažené ale dal bich je doté karanteny samotné a skusil lečbu(a nebo je vi hodil akoupil nové ryby) pokut se ti ryby nakazili krupičkou tak lač baje hod ně tešká,a na rospat ploutví tam nemusí mít (mohou si jen okusovat ploutve z nedostatku vi tamínů. :-) :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby