Hledam informace

mám 30ti litrové akvárko používám ho jako spíš odchovničku mám v něm i PŘÍSAVKY LEVERETOVY má s nimi někdo zkušenosti já je tam mám už necelý rok a daří se jim dobře alechtela bych i mladésalonka: Dost běžně se do čech dováží i ryby, které se dají normálně rozmnožit.


Jednoduše se dají koupit, protože existují firmy a obchody zabývající se dovozem akvarijních rybek. Přísavka Leveretova je v nabídce například zde: http://www.vivarium.cz/akva_index.htm


Ak sa ešte nepodaril úspešne odchov v zajatí,tak ako sa k nim dá prísť?Chov sa nedarí len u nás,alebo vo svete to ide a sem sú len dovážané?Lebo ak ich už niekto v akvarku má,tak ich musel predsa len niekde zohnať :-)


Asi si holt budeš muset počkat až se někomu podaří rozmnožit, protože je to dost nový druh a ještě se to holt nezistilo.


Podle dostupných informací se tyto rybky zatím v zajetí nepodařilo rozmnožit.


Neporadím Ti,ale ja by som si dal aj inzerát na iné akvastránky,či sa nenájde nejaký chovateľ,čo má nejaké skúsenosti s týmto chovom.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby