Karanténa

Ahoj, chci se zeptat..onemocněly nám rybičky. Dvě jsme měli v karanténě (ty na tom byly hoodně špatně) a zbytek léčili v akvárku. Rybičky v akvárku se zdají dobré. Ty v karant. vypadají také líp, ale nevím, jak dlouho je v té karanténě mám mít..!??? Poradíte mi někdo?? Prosím. :o) Díky.V karanténě bych je nechala ještě asi tak týden nebo dva po tom, co už vypadají uplně zdravě. A celou tu dobu je pečlivě sledova, jestli ještě nejeví známky nemoci. Rozhodně je lepší je tam nechat o něco dýl, pokud si nejste jistá. :-) Jim to moc neuškodí a je to lepší než léčit celé akvárium znova.


Předpokládám, že když jste kupovali lék, nějak musela být nemoc diagnostikována. Nebyl to bakteriální rozpad ploutví?(BTW jak se lék jmenoval). O nemoci a léčení by mělo být vše napsáno na manuálu k léku. Jak dlouho je už v té karanténě máte? Ještě něco k nemocem: http://www.sera.cz/07/07.htm http://www.dobranalada.cz/akvaristika/nemoci-a-leceni/kompletni-prehled-leciv-pro-sladkovodni-akvarijni-ryby.html Tak hodně zdaru! :-)


yirka: No já přesně nevím, jak se ta nemoc jmenuje, to ví přítel, ale rozpadaly se jim ploutvičky...byly jako oškubané...!:o(( lék jsm,e koupili...už vypadají dobře, i ploutvičky jim dorůstají...stále je máme v karanténě. Jen nikde nemůžu zjistit, jak dlouho je tam máme ještě mít...! :-)


Podle toho jakou nemoc měly. S rezervou je třeba přesáhnout inkubační lhůtu případných přenašečů.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby